"Różnica między niemożliwym a możliwym polega jedynie na stopniu determinacji." 

 

Najbliższy wieczór biznesowy poświęcony zostanie kwestii motywacji i inspirowania.       O swoich doświadczeniach w tym zakresie opowie Marek Wikiera. Przedsiębiorca, lider, trener, mówca inspiracyjny, 4 Deserts Grand Slammer, ultramaratończyk i triathlonista.

Marek Wikiera udowadnia, że granice są tylko w głowie. Od ponad 20 lat, z sukcesem tworzy projekty biznesowe. Zasiada w zarządach kliku spółek. Buduje i prowadzi programy rozwojowe dla firm. Dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem. Inspiruje            i zaraża energią do działania. Motywuje i uczy determinacji. Pomaga ludziom szybciej      i łatwiej osiągać to czego pragną – w biznesie, karierze, sporcie i życiu osobistym.
Jeżeli znajdziesz się w jego strefie rażenia, nie pozwoli Ci odpuścić!

W 2014 roku, jako jedna z 47 osób na świecie, ukończył w ciągu jednego roku                  - 4 Deserts (4deserts.com), morderczy cykl 4 ultramaratonów, rozgrywany na                   4 największych pustyniach świata - Sahara, Gobi, Atakama i Antarktyda.  Jest współautorem książki „Wielki Pustynny Szlem. Jak przesuwać granice swoich możliwości.”  

Agenda wieczoru Biznesowego
 
18:00 – 18:15
Rejestracja uczestników
  
18:15 – 19:15
Marek Wikiera Różnica między niemożliwym a możliwym polega jedynie na stopniu determinacji.
 
19:15 – 21:00
Networking
 
Chcesz wziąć udział. Kliknij link i zarejestruj się.
http://bit.ly/2nUzM88